Home > دانشگاه
Viewed 41 times 5 Answers
0

، کسی هست که علاقش به IoT باشه..؟ چندتا سوال میخواستم بپرسم?

2021-09-23 10:59:00 Montreal دانشگاه #میخواستم بپرسم
5 Reply

سلام، بفرمایید سوالتون رو

2021-09-23 13:11:00

من لیسانس نرم افزار دارم و میخوام به اساتید ایمیل بزنم تا برای مستر اپلای کنم. اما درباره ی اساتید که میخونم اکثرشون توی وب سایتشون به این اشاره میکنن که باید با زبان پایتون یا هوش مصنوعی یا دیپ لرنینگ آشنا باشم و بک گراند داشته باشم. البته این اساتید هم پوزیشن دکترا دارند و هم مستر. میخواستم بدونم شروع کنم به ایمیل زدن بدون داشتن و دونستن همچین پیش زمینه هایی یا ایمیل نزنم و برم دنبال این مباحث و یادشون بگیرم؟

2021-09-23 15:50:00

سلام، ۲ تا کار میتونید انجام بدید: ۱- همون موردی که خودتون گفتید ۲- کلی استاد دیگه هستن که اینا رو نمیخوان و رو زمینه های دیگه کار میکنن، با اونا مکاتبه کنین، نیازی نیست برید سمت اساتیدی که حیطه کاریشون با تجربه کاری و تحصیلی شما همخونی نداره

2021-09-23 15:52:00

برای مورد اول که برم مثلا پایتون یاد بگیرم میتونم بگم که پارسال تحصیلم تموم شده و میخوام امسال اپلای کنم و اگه امسال برم دنبال همچین مباحثی، دو سال گپ تحصیلی برام میوفته، مشکلی نداره..؟ من خیلی دوست دارم در زمینه هایی مثل اینترنت اشیا و ساخت پوشیدنی های هوشمند یا شهرهای هوشمند کار کنم ولی همشون همچین پیش زمینه هایی میخوان. امکانش هست شما فیلد هایی که خیلی در ابتدا به این مباحث احتیاج ندارند رو معرفی کنید..؟

2021-09-23 15:58:00

متوجه قسمت اول سوالتون نشدم ولی در مورد قسمت دوم سوالتون کلا اساتیدی که کارای architectural انجام میدن برای wearble devices و wsn/iot رو میتونید چک کنین. دپارتمان با دپارتمان هم متفاوته، مثلا اساتید دپارتمان برق و کلا استستید با بکگراند مخابرات، بیشتر سخت افزاری هستن و low layer کار میکنن، channel , mac layer و .... اساتید دپارتمان ciise هستن اونایی که رو architecture و real development کار میکنن... تو دپارتمان software engineering الان حضور ذهن ندارم. تو دپارتمان computer science هم همینطور، الان نمیدونم

2021-09-23 17:15:00

QAmon

Similar Question:

#میخواستم بپرسم
Ask a Question